piątek, 3 kwietnia 2015

To jeszcze nie koniec

Czasami wydaje się, że coś się kończy. Jednak okazuje się, że ten koniec jest początkiem czegoś o wiele lepszego. Doskonałym tego przykładem jest wydarzenie, które właśnie zakończyliśmy świętować.

haft krzyżykowyNie lubię tej całej otoczki świątecznej. Reklamy już co najmniej od miesiąca podpowiadają, jak należy właściwie spędzać święta, co trzeba kupić i przygotować. Bez czego nie może być prawdziwych świąt. No właśnie, co to oznacza? Rodzinna atmosfera, zastawiony stół, wielkanocne symbole... Każdy wymieni tysiąc rzeczy dla których lubi święta. Jednak pamiętajmy o miłości. Miłości, która nie ma granic, która nigdy się nie kończy i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Właśnie tak zrobił Jezus Chrystus umierając za każdego człowieka na krzyżu. Pomimo tego, że wcale nie musiał niczego robić. Zrobił to z miłości. Dla mnie jest to niesamowite.
A tak przy okazji przedstawiam wyhaftowany kiedyś obrazek, który mnie bardzo porusza. Daje nadzieję na lepszy początek. Ilustracja powiedzenia, że porażki są schodami do zwycięstwa. Oczywiście pod warunkiem, że wyciągniemy wnioski tych porażek. Schemat z serii Stoney Creek. Użyłam oryginalnych kolorów, czyli muliny Anchor.